Bize     Ulaşın (0224) 272 15 54     Sosyal Medya

Özel Güvenlik Kursu

Hakkımızda

ARO Grup

Özel Güvenlik Eğitim ve Hizmetleri

Gençleri eğiterek, meslek sahibi yapmak ve kuruluşların güvenliğini son teknolojileri kullanarak sağlamak amacıyla yola çıkan ARO Özel Güvenlik ve Özel Güvenlik Eğitimi Ltd. Şti., özel güvenlik eğitimi ve özel güvenlik hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.
a

Misyonumuz

``Gençleri eğiterek, meslek sahibi yapmak ve kuruluşların güvenliğini son teknolojileri kullanarak sağlamak`` ARO'nin belirlediği misyonudur.

a

Vizyonumuz

ARO güvenlik alanında ``en modern, en güçlü, en büyük, en kaliteli ve en güvenilir olma`` vizyonu ile yola çıkmıştır.

a

Eğitim Politikamız

Kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitim görmesi ve üstün nitelikli bir özel güvenlik personeli olmasına dayanmıştır.

2005

Yılından Beri Faaliyetteyiz

3000+

Özel Güvenlik Elemanı

ARO GRUP

ARO Grup olarak bünyemizde ARO Özel Güvenlik Eğitimi, ARO Özel Güvenlik elemanları ve ARC Hizmet firmaları bulunmaktadır.
ARO Özel Güvenlik olarak 2005 yılından itibaren hizmete başladık. Bursa' nın ilk kurulan ve en büyük eğitim kapasitesine sahip Eğitim merkezimizde binlerce Özel Güvenlik elemanını sektöre kazandırdık
ARO Özel Güvenlik olarak ulusal ve uluslararası olan birçok önemli referansımızda yüzlerce yetkin personelimizle tam güvenlik prensibimizle 17 yıldır çalışmaktayız. Projelerimizde kullandığımız elemanlar genellikle kendi eğitim kurumumuzdan yetişmiş ve uzun süredir kendilerini yakından takip ettiğimiz elemanlardır
ARC Hizmet olarak 2005 yılından itibaren birçok sektörde elemanlarımız çalışmaktadır. Temizlik elemanları, Depo elemanları, forklift veya vinç operatörleri, boyacılar, tamir elemanları, çay, mutfak gibi alanlarda çalışanlar, yat kaptanları, şöförler, satın alma elamanları vb birçok eleman bünyemizde uzun yıllardır istihdam edilmektedir. Temizlik elemanlarımız, makine hariç veya makine dahil, kimyasallar hariç yada dahil biçiminde çalışmalarını sürdürmektedirler.